Kontakt

Küsimuste korral võta meiega ühendust

Enne edastamist

Email

info@redone.ee

Telefon

+372 56 333 007

CatWay OÜ

reg.nr 16186946

Liivaku, Kannuküla, Viljandimaa, Eesti

Jälgi meie tegevusi sotsiaalmeedias

KKK

Küsimused toodete kohta

Miks valida just meie tooted?

Kõik RedOne tooted on arendatud, valmistatud ja pakendatud Türgis Kırmızıgül Cosmetic tehases läbides karmi kvaliteedikontrolli.

Toodete arendamisel tehakse koostööd professionaalsete juuksuri salongidega, leides parimad koostisosad meeste juuste ja nahatüüpide jaoks.

25 tegutsemis aasta jooksul on välja arendatud kõige uuema tehnoloogiaga masinapark millega on ühendatud kvalifitseeritud spetsialistid.

RedOne tooteid toodetakse maailma standardites GMP, ISO 14001: 2004, ISO 9001: 2008, OHSAS 18001: 2007 sertifikaatidega. 

Kas ma saan oma tellimust muuta, kui olen juba ära maksnud?
Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helista Redone.ee klienditeeninduse telefonil 56333007 või kirjuta sellest e-posti aadressile info@redone.ee 
Kui kiiresti jõuab tellitud toode minuni?

Kõik tooted pakendatakse ja pannakse posti hiljemalt järgmisel tööpäeval peale tellimuse esitamist. Üldjuhul jõuavad tooted teie valitud pakiautomaati 2-4 tööpäeva jooksul. 

Küsimused tellimuste kohta

Millised on maksevõimalused?

RedOne.ee veebipoes saab tasuda järgnevate pangalinkide alusel: Swedbank, SEB Pank, COOP Pank, LHV Pank.

Kuidas saan maksta kui mulle sobivat pangalinki pole?

Sellisel juhul vali ostukorvi makseviiside valikust “Arve alusel” ning Sulle saadetakse arve e-postile. Maksetähtaeg Eestist tehtud tellimustele on 24h. Vajalikud rekvisiidid leiad arvelt. Makse selgituseks märgi tellimuse nr.

Kas tooteid on võimalik tagastada?

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Pöörame Teie tähelepanu, et vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole Tarbijal taganemise õigust kaubale, mida ei saa selle olemuse tõttu tagastada. Muu hulgas ei kuulu tagastamisele avatud pakendiga kosmeetikatooted ja parfüümid.

Kaupa on võimalik 14 päeva jooksul tagastada, kui:

1. Kaup ei vasta tellimusele

2. Kaup on saanud transpordi käigus kahjustada

3. Kaubal on praak Lisainfo saamiseks pöörduge meie klienditeeninduse poole kirjutades e-posti aadressile info@redone.ee

CatWay OÜ, 16186946 | Liivaku, Kannuküla,Viljandimaa, Eesti