Tellimine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, sisestades oma isikuandmed. Kinnitame, et hoiame Teie isikuandmete turvalisust.

Isikuandmete ankeedi täitmise järel tuleb valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Saadame e-postiga kinnituse tellimuse tegemisest ning kuvame kinnituse tellimuse vastu võtmisest ka veebilehel.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

E-poe RedOne.ee omanik on CatWay OÜ, 16186946 (Liivaku, Kannuküla, Viljandimaa, Eesti).

Saatmine

RedOne e-poe kauba transport toimub järgmistel viisidel:

  • Pakiautomaati (Omniva, SmartPOST, DPD). Vähemalt 25 € tellimuse puhul on transport ükskõik millisesse pakiautomaati TASUTA.

Kaupa toimetame kohale ainult Eesti piires. Välisriiki tellimiseks kirjuta palun info@redone.ee.

Kauba saatmiskulud kannab ostja, hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtudel on meil õigus kaup kohale toimetada 30 kalendripäeva jooksul.

Tagastus

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Pöörame Teie tähelepanu, et vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole Tarbijal taganemise õigust kaubale, mida ei saa selle olemuse tõttu tagastada. Muu hulgas ei kuulu tagastamisele avatud pakendiga kosmeetikatooted ja parfüümid.

Kaupa on võimalik 14 päeva jooksul tagastada, kui:

1. Kaup ei vasta tellimusele

2. Kaup on saanud transpordi käigus kahjustada

3. Kaubal on praak Lisainfo saamiseks pöörduge meie klienditeeninduse poole kirjutades e-posti aadressile info@redone.ee

CatWay OÜ, 16186946 | Liivaku, Kannuküla,Viljandimaa, Eesti